PRODUCENCI

Oriontec dla domu
Oriontec Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią Sp. K. 

Mazańcowice 57
43-391 Mazańcowice

 +48 722 118 300
 sklep@oriontecdladomu.pl

Możesz też skorzystać z naszego chatu online już teraz!

Godziny otwarcia: 

poniedziałek-czwartek: 08:00-16:30 
piątek: 08:00-14:00 

PŁATNOŚCI

Przelew Bankowy Alior Bank
Numer konta:
20 2490 0005 0000 4600 3553 2233

ZOBACZ OBSŁUGIWANE SYSTEMY PŁATNOŚCI 

Sposoby Płatności:
1. Płatność za pobraniem
2. Płatność przy odbiorze
3. System Płatności PayU
4. Przelew bankowy

 

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT.

DOSTAWA

Sposoby dostawy:

 • Poczta Polska
 • DHL
 • Paczkomaty
 • Odbiór osobisty

       poczta polska     dhl 

              

O firmie

Firma Oriontec działa na rynku od 1994 r. Na początku, jako firma PKPU Oriontec dostarczała przez lata najlepsze technologie uzdatniania wody dla rynku przemysłowego, głównie energetyki zawodowej.

W 2016 r. Firma rozpoczęła działalność, jako Oriontec Sp. z o. o. Sp. K. Od tego momentu bazując na latach doświadczeń zajęła się dostarczaniem rozwiązań dla klientów indywidualnych. 

Nasza misja: "ODPOWIEDZIALNE UZDATNIANIE WODY"

Oriontec dla domu powstał z myślą o znaczeniu wody w GOSPODARSTWIE DOMOWYM. Jest ona niezwykle ważna gdyż spełnia podstawową rolę w życiu każdego człowieka. Mając na uwadze jak ważnym elementem życia jest woda staramy się, aby była ona jak najlepszej jakości. Poprzez rozwój i stałe doskonalenie pracowników rozszerzamy swoją funkcjonalność skupiając się na obszarach naszych kluczowych kompetencji.

Oferujemy fachową pomoc i profesjonalne doradztwo w zakresie:

 • doboru technologii
 • wsparcia technicznego
 • wyboru urządzeń odpowiednich do problemu wody
 • odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości

pure


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu bazujemy na sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązaniach dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Proponowane przez nas urządzenia są produkowane z najwyższej jakości komponentów. Dostarczamy szeroki wybór urządzeń dobranych w oparciu o współpracę z wiodącymi liderami takimi jak:

 • DOW -Membrany DOW Filmtec od Amerykańskiego Producenta, o stopniu oczyszczania wody do 99%. Jest to nowa generacja membran osmotycznych o najlepszych parametrach uzyskiwanej jakości wody na świecie! Produkt ceniony za doskonałe wykonanie, przekładające się na wydajność, lata bezproblemowej filtracji oraz idealne i powtarzalne parametry wody uzdatnionej. 
 • Ecosoft - jeden z pięciu największych na świecie producentów, którzy zapewniają pełną gamę produktów do filtracji wody  (sprzedaż międzynarodowa na terenie 50 krajów). Oprócz doskonałych produktów firma może pochwalić się znacznym zmniejszeniem wody odrzuconej w stosunku do wody oczyszczonej. Odrzut wody do kanalizacji w przypadku Odwróconej Osmozy wynosi 80% na 20% wody oczyszczonej. Ecosoft znacznie ograniczył tę ilość do 50% wody oczyszczonej w stosunku do 50% wody do odrzutu. Warto tu wspomnieć, że wodę odrzuconą do kanalizacji niekoniecznie musimy uznać za zmarnowaną – możliwe jest ponowne jej wykorzystanie, np. do podlewania ogródka, mycia samochodów lub spuszczania wody w toalecie.
 • Erie - Firma Erie to pionier na rynku uzdatniania wody. Działa od 1946 roku i nieustannie inwestuje pieniądze w rozwój domowych i przemysłowych filtrów do wody. Stacje zmiękczania wody firmy Erie z serii IQsoft Eco to produkty najwyższej klasy. To prawdopodobnie najlepsze zmiękczacze wody na polskim rynku. W całości wyprodukowane na terenie Europy. Do dyspozycji klienta oddajemy również  odżelaziacze. Poprawiają one jakość wody i usuwają problem żelaza w niej zawartego. Urządzenia te wyprodukowane są głównie z myślą o osobach pozyskujących wodę ze studni głębinowej. 
 • TMA - Firma TMA istnieje od 1990 roku. Wszystkie urządzenia do dezynfekcji promieniami UV są wykonane w całości ze stali kwasoodpornej. Sercem sterylizatorów są promienniki UV które odpowiadają za dezynfekcje wody. Firma TMA stosuje w swoich urządzeniach tylko promienniki PHILIPS- pioniera w dziedzinie elektroniki. Wszystkie urządzenia posiadają atest PZH, ważny na terenie całej Unii Europejskiej, podobnie jak np. atest austriacki DVGW obowiązujący w Polsce. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl