PROMOCJA
Dzbanek filtrujący Ecosoft Luna
Dzbanek filtrujący Ecosoft Luna
34,90 zł 28,90 zł 28,37 zł 23,50 zł
szt.
Dzbanek filtrujący Ecosoft Dewberry Slim
Dzbanek filtrujący Ecosoft Dewberry Slim
49,90 zł 42,90 zł 40,57 zł 34,88 zł
szt.
Dzbanek filtrujący Ecosoft Dewberry Shape
Dzbanek filtrujący Ecosoft Dewberry Shape
42,90 zł 42,90 zł 34,88 zł 34,88 zł
szt.
PRODUCENCI

Oriontec dla domu
Oriontec Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią Sp. K. 

Mazańcowice 57
43-391 Mazańcowice

 +48 722 118 300
 sklep@oriontecdladomu.pl

Możesz też skorzystać z naszego chatu online już teraz!

Godziny otwarcia: 

poniedziałek-czwartek: 08:00-16:30 
piątek: 08:00-14:00 

PŁATNOŚCI

Przelew Bankowy Alior Bank
Numer konta:
20 2490 0005 0000 4600 3553 2233

ZOBACZ OBSŁUGIWANE SYSTEMY PŁATNOŚCI 

Sposoby Płatności:
1. Płatność za pobraniem
2. Płatność przy odbiorze
3. System Płatności PayU
4. Przelew bankowy

 

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT.

DOSTAWA

Sposoby dostawy:

 • Poczta Polska
 • DHL
 • DPD
 • Paczkomaty
 • Odbiór osobisty

       poczta polska     dhl 

  

O firmie

Firma Oriontec działa na rynku od 1994 r. Na początku, jako firma PKPU Oriontec dostarczała przez lata najlepsze technologie uzdatniania wody dla rynku przemysłowego, głównie energetyki zawodowej.

W 2016 r. Firma rozpoczęła działalność, jako Oriontec Sp. z o. o. Sp. K. Od tego momentu bazując na latach doświadczeń zajęła się dostarczaniem rozwiązań dla klientów indywidualnych. 

Nasza misja: "ODPOWIEDZIALNE UZDATNIANIE WODY"

Oriontec dla domu powstał z myślą o znaczeniu wody w GOSPODARSTWIE DOMOWYM. Jest ona niezwykle ważna gdyż spełnia podstawową rolę w życiu każdego człowieka. Mając na uwadze jak ważnym elementem życia jest woda staramy się, aby była ona jak najlepszej jakości. Poprzez rozwój i stałe doskonalenie pracowników rozszerzamy swoją funkcjonalność skupiając się na obszarach naszych kluczowych kompetencji.

Oferujemy fachową pomoc i profesjonalne doradztwo w zakresie:

 • doboru technologii
 • wsparcia technicznego
 • wyboru urządzeń odpowiednich do problemu wody
 • odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości

pure


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu bazujemy na sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązaniach dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Proponowane przez nas urządzenia są produkowane z najwyższej jakości komponentów. Dostarczamy szeroki wybór urządzeń dobranych w oparciu o współpracę z wiodącymi liderami takimi jak:

 • DOW -Membrany DOW Filmtec od Amerykańskiego Producenta, o stopniu oczyszczania wody do 99%. Jest to nowa generacja membran osmotycznych o najlepszych parametrach uzyskiwanej jakości wody na świecie! Produkt ceniony za doskonałe wykonanie, przekładające się na wydajność, lata bezproblemowej filtracji oraz idealne i powtarzalne parametry wody uzdatnionej. 
 • Ecosoft - jeden z pięciu największych na świecie producentów, którzy zapewniają pełną gamę produktów do filtracji wody  (sprzedaż międzynarodowa na terenie 50 krajów). Oprócz doskonałych produktów firma może pochwalić się znacznym zmniejszeniem wody odrzuconej w stosunku do wody oczyszczonej. Odrzut wody do kanalizacji w przypadku Odwróconej Osmozy wynosi 80% na 20% wody oczyszczonej. Ecosoft znacznie ograniczył tę ilość do 50% wody oczyszczonej w stosunku do 50% wody do odrzutu. Warto tu wspomnieć, że wodę odrzuconą do kanalizacji niekoniecznie musimy uznać za zmarnowaną – możliwe jest ponowne jej wykorzystanie, np. do podlewania ogródka, mycia samochodów lub spuszczania wody w toalecie.
 • Erie - Firma Erie to pionier na rynku uzdatniania wody. Działa od 1946 roku i nieustannie inwestuje pieniądze w rozwój domowych i przemysłowych filtrów do wody. Stacje zmiękczania wody firmy Erie z serii IQsoft Eco to produkty najwyższej klasy. To prawdopodobnie najlepsze zmiękczacze wody na polskim rynku. W całości wyprodukowane na terenie Europy. Do dyspozycji klienta oddajemy również  odżelaziacze. Poprawiają one jakość wody i usuwają problem żelaza w niej zawartego. Urządzenia te wyprodukowane są głównie z myślą o osobach pozyskujących wodę ze studni głębinowej. 
 • TMA - Firma TMA istnieje od 1990 roku. Wszystkie urządzenia do dezynfekcji promieniami UV są wykonane w całości ze stali kwasoodpornej. Sercem sterylizatorów są promienniki UV które odpowiadają za dezynfekcje wody. Firma TMA stosuje w swoich urządzeniach tylko promienniki PHILIPS- pioniera w dziedzinie elektroniki. Wszystkie urządzenia posiadają atest PZH, ważny na terenie całej Unii Europejskiej, podobnie jak np. atest austriacki DVGW obowiązujący w Polsce. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl