PRODUKT DNIA
Membrana CSM RE1812-80
Membrana CSM RE1812-80
36,90 zł 30,00 zł
szt.
Membrana CSM NE1812-70
Membrana CSM NE1812-70
78,90 zł 64,15 zł
szt.
PRODUCENCI

Oriontec dla domu
Oriontec Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią Sp. K. 

Mazańcowice 57
43-391 Mazańcowice

 +48 722 118 300
 sklep@oriontecdladomu.pl

Możesz też skorzystać z naszego chatu online już teraz!

Godziny otwarcia: 

poniedziałek-czwartek: 08:00-16:30 
piątek: 08:00-14:00 

PŁATNOŚCI

Przelew Bankowy Alior Bank
Numer konta:
20 2490 0005 0000 4600 3553 2233

ZOBACZ OBSŁUGIWANE SYSTEMY PŁATNOŚCI 

Sposoby Płatności:
1. Płatność za pobraniem
2. Płatność przy odbiorze
3. System Płatności PayU
4. Przelew bankowy

 

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT.

DOSTAWA

Sposoby dostawy:

  • Poczta Polska
  • DHL
  • DPD
  • Paczkomaty
  • Odbiór osobisty

       poczta polska     dhl 

  

DOSTAWA

W związku z epidemią koronawirusa w chwili obecnej, nie ma możliwości odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym.

Wysyłanie zamówionych towarów będzie odbywało się 2 razy w tygodniu. 
Zapraszamy do zakupów przez sklep internetowy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pompy wodne ze względu na swoje zróżnicowane parametry znajdują szereg zastosowań nie tylko w przemyśle, ale również jako stały element gospodarstwa domowego. Ich głównymi zadaniami są ułatwienie korzystania z wody, a także optymalizacja jej zużycia, w zależności od przeznaczenia, oraz doboru. Ze względu na mnogość rodzajów i modeli, istotne jest, aby przed zakupem pompy dokładnie określić jej przeznaczenie, oraz oczekiwania, jakim powinna sprostać. Tylko odpowiednio dobrany sprzęt może zagwarantować najlepsze efekty oraz długą i bezawaryjną eksploatację.

Rozwiązania pompowe do domu i ogrodu

Współczesne pompy wodne to nie tylko urządzenia służące do nawadniania ogrodu. Wiele modeli oferuje rozwiązania, które między innymi operatywnie zastąpią kanalizację, czy nawet wodociągi. Dzięki takim sposobom możliwe jest doprowadzenie do domu wody pitnej pod odpowiednio dużym ciśnieniem, zapewniającym wygodne korzystanie z kranów, kabin prysznicowych oraz skuteczne filtrowanie domowych nieczystości.

Standardowe pompy ogrodowe to idealny wybór, jeśli ich przeznaczenie ma ograniczać się jedynie do nawadniania roślin, czerpiąc zasoby na przykład ze zbiorników na deszczówkę. Spalinowe spełnią swoje zadanie w miejsca, w których nie ma bezpośredniego dostępu do prądu, a głębinowe doskonale sprostają wyzwaniom nawet przy bardzo dużym zanurzeniu. Wybór odpowiedniego rodzaju pompy jest kluczowy dla zapewnienia jej efektywnej pracy, dlatego niezbędne jest zapoznanie się z ich podstawowym podziałem.

Rodzaje pomp do ogrodu i domu

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele modeli pomp wodnych dedykowanych konkretnym zadaniom. Aby zapewnić ich skuteczną i wydajną pracę, warto poznać podstawowy podział pomp:

  • ogrodowe,

  • z hydroforem,

  • zanurzeniowe,

  • głębinowe.

Przy wyborze odpowiedniego urządzenia ważne jest określenie, w jakim celu będzie ono używane i jakie musi spełniać kryteria. Pierwszy typ, czyli pompa ogrodowa, sprawdzi się idealnie, jeśli jej głównym przeznaczeniem jest eksploatacja wody ze studni, lub zbiorników na deszczówkę. Trzeba jednak uważać na ilość urządzeń, jakie mają być za jej pomocą zasilane, gdyż zbyt duża ilość może znacząco zmniejszyć ciśnienie wody.

Alternatywą dla pomp ogrodowych są modele głębinowe, które sprawdzają się, gdy konieczne jest zatopienie pompy głębiej, na przykład w studniach głębinowych. Wersje pomp z hydroforami mają charakter zbiorników cylindrycznych, za pomocą których możliwe jest zoptymalizowanie pracy, tak, aby uniknąć jej nadmiernej eksploatacji. Warto jednak pamiętać, że pompy hydrauliczne mogą mieć styczność jedynie z czystą wodą, pozbawioną osadu. Ostatnia z wyżej wymienionych to pompa zanurzeniowa. Do jej najważniejszych funkcji należą możliwość wypompowania brudnej wody z piwnicy, przelanych grządek, a także oczyszczenie ogrodowych oczek wodnych z glonów i innych zanieczyszczeń.

Pompy – zaopatrz efektywnie dom i ogród w wodę

Wybór odpowiedniej pompy wodnej, powinien być ściśle uzależniony od jej przeznaczenia. Dedykowana rola, siła przerobowa, ciśnienie wody, ilość urządzeń, jakie będą z niej czerpać wodę, czy wydajność to jedne z najważniejszych parametrów, z jakimi trzeba zapoznać się przed zakupem. Dodatkowymi atutami będą również klasa energetyczna, która pozwoli obniżyć koszty użytkowania oraz wybór produktu renomowanego producenta, co z kolei pozwoli obniżyć koszty eksploatacyjne dzięki zagwarantowaniu dłuższej bezawaryjności urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl